مرد آلفا

Krystle 0 18,359 11.05 21:09
تیپ شخصیتی آلفا و بتا رابطه و زندگی مشترک زن و مرد آلفا و بتا
اگر کاری را بخواهند، حتما انجام می‌دهند حتی اگر قرار باشد ریسک و خطر کنند. برای خواسته‌هایشان می‌جنگند و از مراحل سخت عبور می‌کنند تا به آن دست پیدا کنند. زنان آلفا در زندگی خود در جایگاهی قرار می‌گیرند که بتوانند رهبر دیگران باشند. اگر این اتفاق نیفتاده است به این دلیل است که او اعتقاد دارد در نقش دیگری می‌تواند مفیدتر باشد و یا می‌خواهد سایر زنان را رشد بدهد تا در جایگاه رهبری قرار بگیرند. اگر بخواهیم واقع‌بین باشیم احتمال این‌که مرد یا زن صد در صد دلخواه و ایده‌آل خود را پیدا کنیم تقریباً غیرممکن است اما با استفاده از کتاب‌های این‌چنینی می‌توان مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کرد. خود مرد /الفا بتا کاملاً این شرایط را درک می کند و می پذیرد.
شناخت شخصیت مردان آلفا، امگا، بتا، سیگما، دلتا، گاما و .. برای همینه که زنان اهل نظر معمولا با مردان آلفا خوب رابطه برقرار می کنند. نژاد آلفا رهبری است که به عنوان سرمشق رهبری می کند. او به مردم نمی گوید كه چگونه زندگی كنند ، بلكه خود به بهترین روشی که می داند زندگی می کند و این گونه الگو دیگران در زندگی می شود. مرد آلفا ارزش هر کلمه را می داند ، او فقط برای شنیدن صدای خودش صحبت نمی کند.
مردان آلفا رهبران خوبی هستند و مردم دوست دارند که از آنها الهام گرفته و پیروی کنند. این مردان معمولا مشاغل و سِمَت‌های برتر را از آن خود کرده و برای توانمند کردن سایرین و رسیدن به موفقیت، با دیگران همکاری می‌کنند. مردان آلفا در موقعیت‌های پرفشار و سخت، موقعیت را به خوبی ارزیابی کرده و تصمیم گیری می‌کنند. یک مرد آلفا در هنگام تصمیم گیری به حدسیات گرفتار نمی‌شود، چرا که او به قضاوت و ارزیابی خود اعتماد دارد. البته که گاهی اوقات خشم مردان آلفا را هم دارند اما تمایل دارند که دوست داشته شوند و محبت ببینند و به دنبال تعریف و تمجید و احترام هستند.
دختر می خواهد سهمی در زندگی جالب و جذاب تو داشته باشد. به این خاطر که با انواع تیپ های شخصیتی موجود آشنا شویم و با دیگران بهتر ارتباط بگیریم. به هر حال، بر خلاف مردان، بتا اغلب به موقعیت اجتماعی خوبی می رسد، همانطور که به آن رسیده است زمان کافیبرای پیشرفت شغلی نمایندگان گروه های بتا و گاما را اشتباه نگیرید. این تصور به وجود می‌آید که ارزش اشاره کردن با انگشت را دارد و بانوی محترمی دستان خود را بالا می‌برد و تسلیم رحمت برنده می‌شود. پرستش کاملاً قادر است به نوعی آزار و شکنجه تبدیل شود.
اگر واقعا بخواهند یک کار را انجام بدهند، آن را تا آخر تمام کرده و بعد کار دیگر را شروع می‌کنند. از هر قدمی که در زندگی خود برمی‌دارند، لذت می‌برند. از زندگی خود راضی هستند و در بیشتر موارد کم نمی‌آورند. آنها می‌خواهند در روابط، حرفه و سایر جوانب زندگی خود از دیگران برتر باشند.
زنان بتا معمولا افراد رمانتیکی هستند و دوست دارند در رابطه خود از رفتارهای رمانتیک برای ابراز عشق و علاقه‌شان استفاده کنند. مثلا از نامه‌های عاشقانه، بوسه روی پیشانی و… استفاده می‌کنند و اهل کارهای مدرن نیستند. من می دانم که نزدیک شدن به آرزوی بسیاری از زنان یک مسئولیت و یک مصیبت برای زندگی است. اما در مورد مهر در پاسپورت، حلقه در انگشت و وعده سوگند در محراب چطور؟ - تو پرسیدی. البته رهبر، شهروند قانونمند جامعه است و نفقه و میزان آن را به طور منظم پرداخت خواهد کرد کمک مالیفرزند، دریافت ماهانه توسط مادرش، بسیار فراتر از انتظارات وکلای هر دو طرف خواهد بود.
3- یکی از اشتباهات بزرگ در دیالوگ با زنان، هر مفهومی است که شما را «تنوع طلب» در هر چیزی نشان دهد. هر دختر سِفتی، روزی خودش را برای یک پسر، کاملاً شکسته. قوی ترها هیچ دلسوزی ای برای ضعیف ترها ندارند. با تحریک احساسات آنها نمی توان برای خود ترحم خرید. آنگاه می توان از تواضع اقویای سابق، لذت برد. نر بتا- شخص خودبسنده، عادت به تکیه کردن نیروهای خودیدر همه چیز به جز کشش جنسی گاما قادر به تحقق خود نیست و اغلب باری بر دوش خانواده او است.
مردان آلفا به شدت با اعتماد بنفس ، کاریزماتیک، خوشگذران ، اجتماعی و جذاب هستند و از نزدیک شدن به افراد جدید نمی ترسند . طبیعت مردان آلفا این است که رهبران خوبی بوده، خوب تصمیم می گیرند و طرز فکر خوبی دارند. مردان آلفا با مراقبت از ظاهر و جسم خود و صحبت های شفاف با سرعت آرام و شمرده ، شخصیت خود را بهتر نشان می دهند. این رفتارها می‌توانند غرور مرد را له کرده و کم کم اعتماد به نفس او را پایین بیاورند.
اگر دختری پس از اینکه مدتی با شما بود از ادامه و جدی شدن رابطه امتناع کرد، یعنی از سمت شما جذابیت کافی را دریافت نکرده. در این حالت، شما می بایست شاخص های مختلف جذابیت مردانه خود را ارتقاء دهید. اصرار اضافی، فقط باعث دور شدن او از شما می شود. او اگر بداند فرد تنهایی هستی، از تو دور می شود.
یک مرد آلفا غالب و تاثیرگذار است و طبیعتی برونگرا دارد. این مردان با شخصیت کاریزماتیک خود زنان را جذب کرده و در مقام اول سلسله مراتب اجتماعی قرار می‌گیرند. یک مرد آلفا یک خصوصیت بارز و اولیه دارد و آن رهبر بودن وی است. مردان آلفا به طور ذاتی خصوصیات رهبری و لیدر بودن را در خود دارند ، افرادی هستند که دیگران از آن‌ها الهام گرفته و یا به آن‌ها حسادت می‌کنند. این‌ها‌‌ همان مردانی هستند که همه افراد بشدت جذبشان می‌شوند و نکته این‌که مردان آلفا، بدون هیچ‌گونه تلاشی در مرکز توجهات جمع قرار می‌گیرند، یا به عبارتی دارای شخصیت کاریزماتیک است.

Comments


Facebook Twitter GooglePlus KakaoStory NaverBand